Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Tränare/Ledare"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Tränare/Ledare


Kontaktuppgifter till tränare och ledare i våra barn- och ungdomsgrupper:

Ledarna som står i fetstil är kontaktpersoner för respektive grupp men ni är välkomna att kontakta oss alla så slussar vi er vidare vid behov.

GRUPP LEDARE MOBILNUMMER MAILADRESS
Huvudkontakt-personer ungdoms-verksamheten Lena Turesson 070-5816065 lena.k.turesson@gmail.com
  Claes Turesson 070-3975646 claestur@gmail.com
       
Skogsmästarna Claes Turesson 070-3975646 claestur@gmail.com
födda 2002-2005 Fredrik Engström 070-88288687 fredrik.i.engstrom@ltu.se
  Karin Wollbrand 070-5480830 karin.wollbrand@gmail.com
  Peter Lundberg 070-5335333 peter_lundberg@hotmail.se
  Sven Öhrneling 070-6955761 sven.ohrnerling@hotmail.se
       
Skogsteknik Mikael Hörnqvist 070-3740358 mikhor01@gmail.com
födda 2006-2007 Lena Turesson 070-5816065 lena.k.turesson@gmail.com
  Jörgen Ingvarsson 070-6684020 jorgen.ingvarsson@sca.com
   Björn Samuelsson 070-3703971 bjorn.1.samuelsson@ltu.se
  Jan Häggroth  070-5979414  jan.haggroth@gmail.com
       
Skogskul Karolina Berggren 073-0522151 Karolina.berggren@tyrens.se
 födda 2008-2009 Linda Jonsson 073-3650700 Lindaangelica1975@gmail.com
   Catrin Ingvarsson  070-3338418  catrin.ingvarsson@gmail.com
  Anders Johansson 070-6725235 johansson.anders@telia.com
  Minna Kuokkanen 073-4221578 minnakuokkanen76@gmail.com
       
 Skogsbus Ove Johansson 070-3253876 sommarstorm@gmail.com
 födda 2010-2011 Emma Engström 070-3275450 Emma.engstrom@alsglobal.com
   Peter Rosén  070-3338883  info@lapplandmedia.se
  Zackarias Svedenbjörk 070-6847442 zackew116@gmail.com
  Cecilia Lund 072-5111424  cissilund@hotmail.com
       
 Skogskottarna Vakant Ledare sökes! Till vt 2018
 födda 2012 Vakant Ledare sökes!

Till vt 2018

       
Nybörjargrupp Vakant Ledare sökes! Till vt 2018
födda 2002-2009  Kontakt: Lena Turesson
 070-5816065  lena.k.turesson@gmail.com
   Intresseanmälan till:Fredrik Myrevik  070-2752302  fredrik.myrevik@gmail.com

 

Ledare - något för dig? Vill du hjälpa till så är du hjärtligt välkommen. Hur mycket du engagerar dig är helt upp till dig. Hör av dig om du är intresserad. Det finns uppgifter för alla, allt från en assisterande hand till styrelsefrågor!



Inga nyheter är skapade

Luleå Energi

Acctive

 

norrbottensgarden

Agio

 Lifecenter.nu

SCA

Postadress:
OK Renen - Orientering
Box 324
97109 Luleå

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: info@okrenen.se